DVTK
11 követő
Női kosár Ek: az 1. meccs 1. félidejében eldőlt a DVTK sorsa
post pic

Az első negyedet 14, a másodikat 11 ponttal vesztette el az Aluinvent DVTK Miskolc a női kosárlabda Európa-kupa nyolcaddöntőjébe jutásért vívott párharc első mérkőzésén hazai pályán, így már a nagy szünetre eldőlt, hogy ebből a párharcból a lengyel Artego Bydgoszczjuthat tovább.

Tilos passzolni - Bódog Tamás
post pic

Tudta, hogy az idő külföldön nem neki dolgozik, ezért is tért haza leginkább Bódog Tamás, ugyanakkor itthon mielőbb robbantani szeretne, a középszerűség Diósgyőrben sem vonzza őt.

Bódog: Tudok azért hatalmas gyökér is lenni, de a játékosoknak sem kell a hátam mögött suttogniuk - őszintén a diósgyőri időszakról
post pic

Tilos passzolni rovatunkban ezúttal Bódog Tamásnak tettünk fel 20 kérdést, szóba kerültek a 7-8 kilós súlyfeleslegek, kihízott nadrágok, de az is, átmenne-e érte úgy bárki a falon, mint ő Jürgen Kloppért.

Erste Liga: a DVTK nyerte a csúcsrangadót
post pic

A DVTK 2–0-ra legyőzte hazai pályán a MAC Budapestet a jégkorong Erste Liga keddi játéknapján. A gól nélküli első harmad után a másodikban és a harmadikban is betalált a miskolci együttes, melynek második találatát emberelőnyből szerezte Pavuk Attila. A diósgyőriek növelték előnyüket a tabella élén fővárosi riválisukkal szemben.